Hongxu Hardware Co., Ltd (Jiaxing Hongxin Trading Co., Ltd)

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hongxu Hardware Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Hongxu Hardware Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Kupujemy surowce wysokiej jakości, warsztat produkcyjny posiada wiele maszyn i urządzeń, dzięki czemu gwarantowana jest wydajność, profesjonalny zespół inżynierów, od ciągnienia drutu do gotowych produktów, proces produkcji jest ściśle kontrolowany. Produkt jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami, ściśle gwarantuje jakość, obsługę na miejscu i jest dobrze odbierany przez klientów w kraju i za granicą.        

  Nasze produkty są różnego rodzaju i mogą w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby klientów. Zakres zastosowania naszych produktów można podzielić na łączniki samochodowe, łączniki mechaniczne, łączniki budowlane, łączniki elektryczne, łączniki kolejowe, łączniki domowe itp.         

  Standardy produktów, w tym DIN, ISO, GB i ASME / ANSI, BS, Materiały można podzielić na stal węglową, stal nierdzewną i różne materiały specjalne. gatunek stali węglowej: 4,8, 5,8, 6,8, 8,8, 10,9 i 12,9. stal nierdzewna: SS304, SS316.

  Surowiec

  Środowisko produkcyjne

  Magazyn

  Nasz magazyn ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i specjalny dział pakowania, aby spełnić różnorodne wymagania klientów dotyczące pakowania.

 • R & D
  Hongxu Hardware Co., Ltd. jest producentem i eksporterem specjalizującym się w produkcji i eksporcie różnych elementów złącznych. Jej produkty obejmują pręty gwintowane, śruby, nakrętki, podkładki, kotwy itp. W swojej branży ma ponad 11 lat historii. Nawiązał dobre relacje z klientami dzięki wysokiej jakości produktom i działowi obsługi na całym świecie.

  Nasza firma przyjmuje „koncepcję innowacji, dążenie do doskonałości, szybkie doskonalenie, zrównoważone zarządzanie jako koncepcję zarządzania, jakość to nasza pierwsza praca, zadowolenie klienta to nasz zaszczyt.

  Nasza polityka jakości nigdy się nie zmieni. Aby ponosić odpowiedzialność społeczną i społeczną, jesteśmy zespołem uczciwości, odpowiedzialności i innowacji. Mamy nadzieję, że możemy robić interesy z klientami na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Hongxu Hardware Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Kylie

Tel: 15157408357

Faks: 86-573-84863910

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)