Hongxu Hardware Co., Ltd (Jiaxing Hongxin Trading Co., Ltd)

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hongxu Hardware Co., Ltd

Chiny Hongxu Hardware Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Hongxu Hardware Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4 companyPics.title5 companyPics.title6 companyPics.title7
Hongxu Hardware Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Coroczne wyprzedaże : 1500000-8000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%

Hongxu Hardware Co., Ltd jest profesjonalnym producentem i eksporterem wielu rodzajów elementów złącznych: pręt gwintowany, śruba, nakrętka, podkładka, kotwy itp., Z ponad 15 latami w tej dziedzinie. Jesteśmy w pobliżu Szanghaju, Ningbo, około 120 km, z nasze produkty wysokiej jakości i dobre usługi, utrzymujemy relacje z klientami na całym świecie.

 

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą zajmującą się standardowymi częściami, dysponujemy profesjonalnym zespołem technicznym i dostawami wysokiej jakości, posiada kompletny i naukowy system zarządzania jakością, pierwszorzędną obsługę i jakość zapewniającą przetrwanie, jako gwarancję żywotności naszych klientów nasze główne produkty to: listwa zębata, śruba sześciokątna, nakrętka, śruba i inne produkty.

 

Nasza firma miała „innowacyjną koncepcję, dążenie do doskonałości, szybkie doskonalenie, zrównoważone zarządzanie jako filozofię biznesu, Jakość to pierwsza praca w naszej firmie, zadowolenie klientów to nasz honor.

 

Nasza polityka jakości nigdy się nie zmieni, aby stworzyć środowisko społeczne i odpowiedzialność społeczną, jesteśmy zespołem uczciwości, odpowiedzialności i innowacji, mając nadzieję, że będziemy mogli robić interesy z klientami z całego świata.

 

Chiny Hongxu Hardware Co., Ltd profil firmy 0

Szczegóły kontaktu
Hongxu Hardware Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Kylie

Tel: 15157408357

Faks: 86-573-84863910

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)